قفسه فروشگاهی دوطرفه

انواع قفسه بندی فروشگاهی

قفسه ها یکی از تجهیزات ضروری هر فروشگاهی هستند که برای نگهداشتن محصولات در راهروها و حتی انبار کردن اجناس بسیار مهم هستند. مطمئنا قرار گرفتن محصولات فروشگاه در قفسه ها به عرضه‌ی بهتر آن‌ها کمک می‌کند. در واقع این قفسه های فروشگاه هستند که حکم ویترینی را دارند که محصول را برای خریدار به نمایش می‌گذارند و به فروش بیشتر کمک می‌کنند. قفسه های فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به محصول مورد نظر به کار برده می‌شوند. با ما همراه باشید تا انواع قفسه بندی فروشگاهی را مورد بررسی قرار دهیم.

انواع قفسه های فروشگاهی
انواع قفسه فروشگاهی

با استفاده از قفسه، مشتری راحت‌تر محصول مورد نیاز خود را پیدا می‌کند علاوه بر این قفسه های فروشگاهی باعث ایجاد راهرو و مسیرهای حرکت می‌شوند.

انواع قفسه بندی فروشگاهی :

 • قفسه یکطرفه
 • قفسه دوطرفه
 • قفسه سرلاین
 • قفسه مشبک
 • قفسه میوه و سبزیجات
 • قفسه نان
 • قفسه گرد
 • قفسه میز صندوق
 • قفسه آجیل
 • قفسه پوشاک
 • قفسه سنگین فروشگاهی

قفسه فروشگاهی یکطرفه:

از سیستم قفسه یکطرفه فروشگاهی دیواری در سوپرمارکت‌های بزرگ و هایپرمارکت‌ها برای چیدمان کالا استفاده می‌شود. قفسه فروشگاهی یکطرفه، دیواری اکونومی ایجاد می‌کند که به دلیل قابلیت تغییر ابعادی که دارد؛ برای سوپرمارکت‌های کوچک‌تر مناسب است.

قفسه بندی یکطرفه
قفسه بندی یکطرفه

با توجه به اینکه این قفسه ها بصورت دو طرفه هم درمی‌آیند مقرون به‌صرفه هستند. می‌توانید از قفسه‌ بندی یکطرفه در سایت فروشگاه اورنگ مارکت دیدن کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع قفسه های فروشگاهی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۰۶۴۳۰۹

معمولا ارتفاع این قفسه به ۲٫۲۷ می‌رسد و از شش و یا پنج طبقه برخوردار است. همچنین قابلیت جداسازی سریع و آسان دارد. این قفسه در انواع فضاهای فروشگاهی کاربرد دارد. طبقه‌های این محصول برای مقاومت بیشتر دارای حفاظ هستند. طبقات این قفس امکان تغییر به فواصل و زوایای دلخواه را دارد. علاوه بر این قابلیت اضافه نمودن یراق آلات مختلف جهت مصارف گوناگون را دارد.

سیستم قفسه فروشگاهی دوطرفه :

از دیگر قفسه ها‌ی فروشگاهی پرکاربرد در تجهیزات فروشگاهی باید به قفسه فروشگاهی دوطرفه اشاره کرد. از این مدل قفسه دو طرفه در سایت اورنگ مارکت در ارتفاع ۱٫۸۰ در ده طبقه و ۲۲۰ در دوازده طبقه موجود است.

این سیستم به شما امکانات خوبی از قبیل قابلیت نصب و جداسازی سریع و آسان را می‌دهد.

قفسه فروشگاهی دوطرفه
قفسه فروشگاهی دوطرفه

این قفسه ها در انواع فضاهای فروشگاهی کاربردهای فراوانی دارند. علاوه بر این از قابلیت قرارگیری طبقات در فواصل و زوایای دلخواه برخوردار است. این قفس فروشگاهی علاوه بر استحکام و مقاومتی که دارد ضد خش نیز است. قفسه دوطرفه برای سوپرمارکت‌های بزرگ و هایپرمارکت‌ها محصولی مناسب است.

سیستم قفسه‌ میوه و قفسه بندی تره باری :

این مدل از قفسه ها جهت عرضه سبزیجات و میوه جات به صورت فله و بسته بندی شده طراحی شده‌اند. قفسه های فروشگاهی میوه و سبزیجات به صورت یکطرفه دیواری، دو طرفه و جزیر‌ه‌ای قابل سفارش است.

قفسه بندی تره باری
قفسه میوه و تره بار

این قفسه ها دارای جنس‌های مختلفی چون فلز، ام دی اف،چوب، آلومینیوم و آیینه هستند.

قفسه فروشگاهی سرلاین:‌

مطمئنا این مدل قفسه‌ ها را در هایپرمارکت‌‌ها دیده‌اید. این قفسه ها در وسط قرار می‌گیرند و داخل فروشگاه را به دو راهرو تقسیم می‌کنند. قفسه فروشگاهی سرلاین جهت استفاده در هایپر مارکت‌ها مقرون به صرفه است.

علاوه بر اینکه این قفس‌ها قابلیت تغییر ابعاد دارند و در اندازه‌های کوچک نیز قابل سفارش هستند بنابراین در فروشگاه‌های کوچک و سوپر مارکت‌ها نیز بیشترین کاربرد را دارند. با توجه به اینکه این قفسه ها محصولات زیادی را در خود نگه می‌دارند و از استحکام بالایی برخوردارند برای صاحبان کسب و کار بسیار محبوب هستند.

قفسه بندی سنگین فروشگاهی:

این قفسه ها برای سوپرمارکت‌های بزرگ و انبارها مناسب است. این قفسه ها به دلیل فولادی بودن می‌توانند وزن زیادی را تحمل کنند. این قفسه ها از عمق زیادی برخوردار هستند و صاحب فروشگاه می‌توان اجناس زیادی را در هر طبقه از این قفس بگذارد. همچنین به دلیل دارا بودن فضای کافی این قفسه ها دیر خالی می‌شوند.

قفسه فروشگاهی
قفسه فروشگاهی

بنابراین این قفسه ها باعث بهینه‌سازی و استفاده کامل از فضای فروشگاه می‌شوند. از دیگر مزایای قفسه های سنگین فروشگاهی قابلیت تغییر ارتفاع آن‌هاست. این قفسه ها برای فروشگاه‌های بزرگ و شلوغ گزینه‌ی مناسبی است.

قفسه فروشگاهی گرد:

این قفسه از چندین طبقه تشکیل شده است و هر طبقه آن گرد است. این قفسه قابلیت تغییر ارتفاع دارد. در وسط این قفس پیچ های رگلاژ مخصوصی نصب شده که باعث چرخش قفس می‌گردد. قفسه‌ی گرد جهت استفاده در دپارتمان آجیل و خوشکبار و شکلات بسیار مناسب است. این قفسه کار را برای مشتری راحت کرده است. به طوری که می توان آن را به راحتی به چرخش در آورد و به محصول مورد نظر دسترسی یافت.

قفسه فروشگاهی گرد
قفسه گرد

می‌توان به راحتی ادعا کرد که اگر قصد ایجاد یک فروشگاه یا یک محل کسب و کار و کارگاه بزرگ را دارید باید به فکر تهیه‌ی قفسه‌های متناسب با اجناس و فروشگاهتان باشید.

جهت مشاوره و یا خرید تجهیزات فروشگاهی و انواع قفسه فروشگاهی با ما تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۰۶۴۳۰۹

 *عکس ها اینترنتی هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *